top of page
מעגל 3.jpg

מעגל נשים

The circles of women around us weave invisible nets of love that carry us when we're weak and sing with us when we are strong - Sark

 ? למה דווקא מעגל נשים

יש איזשהו קסם שקורה כשנשים מתכנסות ביחד. עד שלא ראיתי את הקסם, לא הבנתי מה הצורך ומה הקטע של מרחבים רק לנשים. חשבתי שזה משהו סתמי ואולי אפילו כת כזה.ובשנים האחרונות אני מוצאת שאני יותר ויותר נמשכת לכיוון הזה. שיוצאת עמליה אחרת. עמליה משוחררת, מדברת, משתפת, יותר קלילה ובהתבוננות פנימה. וכשאני במרחב עם גברים אני הרבה יותר מאופקת, שקטה ומכונסת.

מזמינה אותך למרחב נשי המאפשר צמיחה וגדילה.כל מפגש נקדיש לנושא אחר- מערכות יחסים, מערכת יחסים עם עצמנו, בחירה ובריחה, בית, אור וחושך ועוד...את תכירי את עצמך לעומק, תהני משיחות עמוקות, תכירי קהילה מדהימה של נשים, תהיי מחוברת לעצמך ולרצונות שלך.

LAAS_040.JPG

למי זה מתאים?

אם את מחפשת את המרחב בו תתחברי חזרה לעצמך, ותגלי את האש שבך - מזמינה אותך להצטרף אלינו. מעגל נשים שעושה כל כך טוב לנשמה. מעגל נשים בו תצאי מחוזקת יותר, תמצאי את הכלים על מנת להיות מחוברת לעצמך. מעגל נשים עוצמתי, מרים ומחזק, מחבר פנימה. קהילת נשים חזקה ועוצמתית.


מה יהיה במעגל:

ועוד

סדנאות אורח

ביטוי קולי \ סאונד הילינג

שיתוף כנה

מדיטציה

טכניקות נשימה ומיינדפולנס

כתיבה

משתתפות מספרות

המעגל שלנו מאוד מוצלח ומקרב נשים בשלבים שונים בחייהן ומרקע שונה אבל עם שאיפות ושאלות דומות. וזה היופי במעגלים, לראות את הדומה שבשוני, להתקדם ולהתפתח עוד קצת. עמליה מביאה מלא טוב עם חיוך מקסים מדבק ומאפשרת התבוננות והתבטאות בכל מינה דרכים.

לורנס ג.

 היה רגע שריגש אותי במיוחד באחד המעגלים
כשהתחלת להנחות וביקשת להקשיב לקולות הטבע שבחוץ 
מיד התחילה רוח שלקחה איתה את כל המחשבות שלי הרחק
נשארתי בהוויה והרגשתי נפלא. כל פעם שאני נכנסת לסטודיו למעגל משהו בי משתחרר ורפוי יותר. 

דיאנה אור

אתמול השתתפתי במעגל נשים. בדרך הביתה הייתי עם קצב העצים. התבנוננתי בענפים ונשמתי את העלים. כי מה שקורה שם, במעגל נשים, ממש מעצים. זה משחרר, זה מחבר, מקרקע. 

אלישבע ל.

780 ש"ח בלבד עבור 6 מפגשים

קבוצה קטנה של עד 12 משתתפות אחת לשבועיים במשך 3 חודשים:

יהודה המכבי 95, תל אביב.

ימי רביעי 19:15  החל מ 17.7.24
משך מפגש כשעתיים .

* ניתן לשלם בתשלומים

* מדיניות ביטול: במקרה של ביטול עד שבוע מראש ולאחר מפגש         ראשון ייגבה 180 ש"ח - לאחר מכן לא יינתן החזר כספי.

* יש חשיבות להגעה רציפה למעגלים וניתן להחסיר עד שני מפגשים.

צילום מסך 2024-04-26 ב-17.37 copy.jpg

​תאריכי המעגלים תל אביב:

17.7

31.7

14.8

28.8

11.9

25.9

עמליה סינגר

נחשפתי לעולם של מעגלי נשים ב-2019.

בהתחלה הייתי מאוד צינית ולא הבנתי למה בכלל אני צריכה את זה. הרי יש לי חברות לדבר איתן... ואז אחרי שכנוע גדול מאוד הלכתי למעגל הראשון שלי והתאהבתי! חזרתי באורות ובמשך שבוע לא הפסקתי לספר על המעגל. הדהים אותי לשמוע נשים מדברות כל כך גלוי ופתוח, חושפות את נפשן. חיכיתי למעגלים האלו בקוצר רוח. הם גרמו לי לגלות את עצמי, להכיר את עצמי ושינו אותי לאישה מחוברת לעצמה שיודעת לדבר בקול רם מה שעל ליבה.

בשנים האחרונות אני מעבירה את המרחבים המדהימים האלו הלאה ומנחה  מעגלים ונהנת לראות מה זה עושה לנשים שמגיעות אלי.

bottom of page